Wykład w centrum wspinaczkowym Primaroca

W ubiegły piątek, wraz z moją przyjaciółką – trenerem personalnym Magdą Gordoń – mieliśmy okazję prowadzić wykład „Stretching dynamiczny od teorii do praktyki” w centrum wspinaczkowym Primaroca. Podzieliliśmy się swoją wiedzą w zakresie odpowiedniej rozgrzewki i pre rehabilitacji.

Mimo tego, że był to piątek przed sylwestrem frekwencja dopisała. Uczestnicy sami mogli się przekonać, jak wiele może dać dobry stretching, i nauczyć się odpowiedniej rozgrzewki przed aktywnością sportową. Pytania były ciekawe i zmuszające do myślenia. Mam nadzieję, nadarzy się jeszcze okazja podzielić się wiedzą przy okazji innych imprez.

Wraz z Magdą stworzyliśmy projekt Endorfina Team. Oboje mamy wieloletnią praktykę, dzięki czemu dzielimy się nawzajem swoimi doświadczeniami. Nie jesteśmy dla siebie konkurencją, jak to bywa w świecie trenerów. Wręcz przeciwnie – wpieramy się tam gdzie druga osoba czuje braki. Mam nadzieję, że wielokrotnie będziecie mieli okazję do spotkań z naszą dwójką – postaramy się, by były one dla Was owocne w wiedzę i nowe umiejętności.