trener, siłownia, dieta, dietetyk, odchudzanie, trening personalny
+48 511 135 234

Dieta

Żywienie ma największy wpływ na wygląd naszego ciała, ale przede wszystkim na nasze zdrowie. Pomimo coraz większej świadomości społeczeństwa wciąż tylko niewielka jego część zdaje sobie sprawę, jak ważne dla jakości życia jest właściwe odżywianie.
Aby osiągnąć sukces podczas pracy nad swoim ciałem sama dieta nie wystarczy. Jedynie połączenie diety i właściwego treningu dadzą Ci oczekiwane efekty

Stosowanie zdrowej diety nie oznacza, że będziesz musiał pół dnia spędzać w kuchni, a Twoje potrawy będą nudne i monotonne. Przygotowując jadłospis kieruję się Twoimi upodobaniami smakowymi, które zdradzisz mi na pierwszym spotkaniu. Gotowy plan jest smaczny, zdrowy i dostosowany do Twojego trybu dnia. Nie możemy zapominać, że najlepsza dieta jest bezużyteczna, jeżeli nie jesteśmy w stanie jej przestrzegać.

Co będzie zawierała Twoja dieta:

  • Dopasowaną do Twojego celu kaloryczność i ilość makroskładników ( białko, węglowodany, tłuszcze) co pozwoli na np. redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę wydolności z podziałem na dni treningowe i nietreningowe.
  • Jadłospis rozpisany na każdy dzień tygodnia, z podziałem na dni treningowe i nietreningowe.
  • Przykładowe propozycje potraw.
  • Listę zakupów.
  • Suplementację – jeśli jest wskazana.