Aktualności | Trener Personalny Dietetyk Dawid Cembala trener, siłownia, dieta, dietetyk, odchudzanie, trening personalny
+48 511 135 234

Aktualności

Wykład w centrum wspinaczkowym Primaroca

W ubiegły piątek, wraz z moją przyjaciółką - trenerem personalnym Magdą Gordoń - mieliśmy okazję prowadzić wykład "Stretching dynamiczny od teorii do praktyki" w centrum wspinaczkowym Primaroca. Podzieliliśmy się swoją wiedzą w zakresie odpowiedniej rozgrzewki i pre rehabilitacji. (więcej…)

Więcej...

Zimowe szaleństwo na stoku

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie, już wkrótce wyjedziesz ze swoimi pociechami na narty. Aby sport ten sprawił prawdziwą frajdę i by nie skręcić sobie nogi przy pierwszym zjeździe, zacznij przygotowania kondycyjne zanim jeszcze ruszysz w góry. Szkoda krótkiej zimy i jeszcze krótszego urlopu na szukanie formy dopiero na stoku. Sugeruję, aby przed Waszym wyjazdem poświęcić trochę czasu na wypracowanie formy własnego ciała i organizmu. Odpowiednie przygotowanie umożliwi Ci łatwiejsze osiągnięcie perfekcyjnej techniki jazdy oraz wydłuży czas, przez który będziesz mógł szaleć na śniegu. (więcej…)

Więcej...

Bon Podarunkowy

Mikołaj i święta zbliżają się wielkimi krokami :) Jeśli chcesz sprawić radość bliskiej Ci osobie i szukasz mądrej niespodzianki, który przyniesie pozytywne zmiany - zapraszam do zakupu Bonu Podarunkowego. (więcej…)

Więcej...

Urodziny Body Gym

Spotkania z Trenerem Personalnym to nie zawsze ciężka praca i tona wylanego potu. Potrzebna jest także odrobina luzu, czasu na integrację i Wasze wzajemne poznanie się . W dniach 7-9 listopada odbyły się urodziny siłowni Body Gym, w której to zazwyczaj spotykam się z podopiecznymi na treningach. (więcej…)

Więcej...

IX Ogólnopolskie CKB INTRO w Zielonej Górze

W weekend 22-23 października w Zielonej Górze odbywało się IX CKB Intro, w którym miałem przyjemność uczestniczyć. Spotkanie to było ukierunkowane na jak najefektywniejsze przekazanie metodologi nauczania podstawowych ćwiczeń z odważnikami kettlebells. Wykładowcą był człowiek, który - można powiedzieć - zjadł zęby na kettlach ;) Dariusz Waluś. (więcej…)

Więcej...